Dziś III niedziela miesiąca. Podczas Mszy św. o godz. 12.30 błogosławieństwo jubilatów, którzy ślubowali w miesiącu listopadzie.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Dziś o godz. 19.30 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.

We wtorek imieniny obchodzi ksiądz Janusz Kobierski. O naszym solenizancie pamiętajmy w naszych modlitwach.

W środę wspominamy w liturgii św. Cecylię – patronkę śpiewu i muzyki kościelnej. Z tej okazji naszej pani Ludmile i zespołom muzycznym działającym przy naszej parafii, składamy serdeczne podziękowania i najlepsze życzenia. Niech św. Cecylia wyprasza Wam potrzebne łaski a pełniona posługa da dużo radości.

W najbliższy czwartek tj. 23 listopada zapraszamy panie, na kolejny „Wieczór tylko dla kobiet”. Konferencję wygłosi ks. Wacław Grądalski kustosz Sanktuarium w Skrzatuszu i założyciel w Polsce wspólnoty Cenacolo (czyt. Czenakolo). Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.30, następnie spotkanie w kawiarence.

W najbliższy piątek tj. 24 listopada Siostry Uczennice Krzyża z ks. Bogusławem zapraszają na kolejne spotkanie dla osób 60+. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.30, następnie spotkanie w kawiarence.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla – patronalne święto Służby Liturgicznej. Po Mszy św.
o godz. 9. 30 przed Najświętszym Sakramentem pomodlimy się Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa i odmówimy Akt poświęcenia Sercu Bożemu. Tego dnia w parafii Chrystusa Króla przy ul. Tykocińskiej uroczystości odpustowe.

Zapraszamy do kiosku parafialnego, w którym możemy nabyć wodę z Lourdes, różaniec, rozważania różańcowe, miesięcznik OREMUS, dewocjonalia, ciasteczka św. Bernadetty, soki i miody oraz świece „Caritas” na stół wigilijny

Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone pod chórem. Jednocześnie informujemy, że osoby, które chcą prenumerować „Gościa Niedzielnego”, aby w najbliższym czasie zapisały się w naszym kiosku parafialnym lub zakrystii. Od grudnia będziemy sprowadzać „Gościa Niedzielnego” tylko dla tych osób, które będą zapisane na liście.

Na cały nadchodzący tydzień niech Wam Bóg błogosławi.