Dziś gościmy w naszej wspólnocie parafialnej siostrę Nullę ze Zgromadzenia Sióstr Uczennic Krzyża, która podzieli się świadectwem uzdrowienia za wstawiennictwem bł. kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Dziś o godz. 19.30 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia

We wtorek 28 września po Mszy św. wieczornej zapraszamy na comiesięczne spotkanie „Słowo Życia” Salka na I piętrze.

W środę spotkanie dla rodziców, których dzieci w ubiegłym roku szkolnym przystąpiły do I Komunii św.

W czwartek –spotkanie dla dzieci uczniów Maryi o godz. 16.30, a w niedzielę próba scholii o 10.00.

W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. W I piątek dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy na Mszę św. pierwszopiątkową o godz. 17.00. Pół godziny przed nabożeństwem możliwość skorzystania z Sakramentu Spowiedzi. W sobotę zapraszamy na kolejny dzień „Modlitwa Miłości” z Maryją do Jezusa – droga przemiany serca i duszy. Eucharystia o godz. 14.30.

W piątek rozpoczynamy miesiąc poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Dorosłych i młodzież zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz. 17.45, a dzieci we wtorki i w piątki o godz. 17.00. O przygotowanie i poprowadzenie rozważań modlitwy różańcowej prosimy wszystkie wspólnoty. W związku z tym prosimy o zapisanie się na konkretny dzień na listę, która jest dostępna w zakrystii. Wyjątkowo 7 października na Nabożeństwo Różańcowe, udamy się w procesji ulicami naszej parafii o godz. 19.15.Trasa procesji będzie przebiegać od drzwi kościoła ulicami: Równa, Czynszowa, Wileńska, Zaokopowa, Mała, Konopacka, Strzelecka, Szwedzka, Równa.

Za tydzień po Mszy św. o godz. 15. 00 spotkanie Kół Żywego Różańca.

W kancelarii parafialnej od 1 października będą przyjmowane intencje na rok 2022,oraz wypominki roczne, które są czytane w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz.12.30 i w oktawie dnia zadusznego oraz podczas nieszporów wtorkowych.

Rada i Zarząd Dzielnicy Praga-Północ zaprasza do naszego kościoła na koncert, który odbędzie się za tydzień w niedzielę o godz. 19.30. Wystąpi Janusz Radek.

Pierwsze spotkanie dla tych, którzy zapisali się na przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się 30 września o godz. 19.00 w salce na parterze.

W sobotę wyjazd na pielgrzymkę Kalisz Licheń o godz. 7. 00. Autokar będzie podstawiony przy ulicy Równej.

Informujemy, że w naszej parafii otworzyliśmy bibliotekę i czytelnię, do której już dziś serdecznie zapraszamy. Znajduję się na I piętrze, wejście z tyłu kościoła. Czynna we wtorki i piątki od godz. 15.30 do 17.30.

Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego, gdzie możemy nabyć „OREMUSA”, dewocjonalia, ale też ciasteczka św. Bernadetty. Ofiary ze sprzedaży są przeznaczone na potrzeby Kościoła.

Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone pod chórem.

Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli!