Dziś o godz. 19.30 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia

Trwają nabożeństwa – czerwcowe z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy codziennie o godz. 18.00.

W zakrystii lub w kancelarii parafialnej przyjmujemy zgłoszenia na III niedzielę miesiąca, na Mszę św. o godz. 12.30, tych małżonków, którzy ślubowali w miesiącu czerwcu.

We wtorek o godz. 7. 00 wyjazd dzieci I komunijnych do Sanktuarium w Licheniu.

W sobotę 19 czerwca podczas Mszy św. o godz. 10. 30, będzie miała miejsce komunia św. rocznicowa. Spowiedź dla dzieci i ich rodziców i rodzeństwa będzie w piątek 18 czerwca o godz. 16. 30.

Również w sobotę w naszym kościele sanktuaryjnym, będzie miała miejsce uroczystość zakończenia roku formacyjnego Ruchu Duchowości Małżeńskiej Equipes Notre – Dame. Program jest wywieszony na tablicy pod chórem. Spotkanie jest otwarte, dlatego zapraszamy wszystkich małżonków, którzy chcieliby zobaczyć szczęśliwych małżonków i w przyszłości dołączyć do wspólnoty.

W piątek 25 czerwca zakończenie Roku Szkolnego. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego już w przyszłą niedzielę o godz. 11. 00. Będziemy dziękować za miniony rok i prosić o dobre przeżycie nadchodzących wakacji.

Zachęcamy przed wakacjami do skorzystania z Sakramentu Pokuty.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy duszpasterza z parafii Matki Bożej Pompejańskiej, która jest nowym ośrodkiem duszpasterskim, liczą na naszą ofiarność.

Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone pod chórem.

Dziś druga niedziela miesiąca. Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na dalszy remont naszej świątyni. Bóg zapłać za szczodrość Waszych serc.

Parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia!