Dziś pierwsza niedziela miesiąca błogosławieństwo indywidualne dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

Dziś po Mszy św. o godz. 15.00 spotkanie Kół Żywego Różańca.

Jutro 3 maja obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze św. będą sprawowane o godz. 7.00, 8.00, 11.00 i 18.30.

Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie o godz. 18.00. Dodatkowo po Mszy św. wieczornej nabożeństwo majowe w najbliższą środę 5 maja zostanie odprawione przed kapliczką przy ul Białostockiej 7. Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniej odległości (2 m.) i oczywiście przychodzimy w maseczkach.

We wtorek spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Przypominamy, że uroczystość I Komunii Świętej odbędzie się w dniu 29 maja 2021r. Dzieci zostaną podzielone na trzy grupy. Msze św. zostaną odprawione dla I grupy o godz. 9.30, dla II grupy o godz. 11.00 i dla III grupy o godz. 13.00

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek miesiąca. Tradycyjne w pierwszy czwartek zapraszamy na Mszę św. hospicyjną o godz. 17.00. Dzieci, Młodzież i dorosłych zapraszamy na Mszę św. pierwszopiątkową o godz.. 17.00. Pół godziny przed Mszą św. jest możliwość skorzystania z Sakramentu Spowiedzi.

W piątek 7 maja zapraszamy na Msze św. o godz. 18.30 wszystkich, którzy przystąpili do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Prosimy przynieść świece.

W tym roku w Warszawie uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski będzie obchodzona w piątek z tej racji w Warszawie można spożywać pokarmy mięsne. To także dzień urodzin i imienin ks. Proboszcza. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30, sprawowaną w jego intencji.

W sobotę w Warszawie obchodzona jest uroczystość Matki Bożej Łaskawej, Patronki Stolicy.

W przyszłą niedzielę na zakończenie kolejnego cyklu Szkoły Rodzenia, podczas Mszy św. o godz. 11. 00, będzie błogosławieństwo małżeństw pragnących i oczekujących potomstwa

Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej parafii udzieli ks. bp Romuald Kamiński 27 maja o godz. 18.30.

W zakrystii lub w kancelarii parafialnej przyjmujemy zgłoszenia na III niedzielę miesiąca, na Msze św. o godz. 12.30, tych małżonków, którzy ślubowali w miesiącu maju.

Dziś zbiórka do puszek na Seminarium Duchowe.

Za tydzień II niedziela miesiąca, zbiórka do puszek na remont naszego kościoła. Od ostatniej II niedzieli miesiąca kwietnia złożono kwotę : 9. 663 zł. (puszka z II niedzieli kwietnia: 3. 433 zł.; konto bankowe: 2. 230 zł.; wpłaty w gotówce: 4. 000 zł). Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za szczodrość. Bóg zapłać.

Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone pod chórem.

W tym tygodniu w naszym kościele odbył się pogrzeb śp. Mirosława Radziszewskiego lat 66. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …

Parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli!!!