Od jutra zapraszamy codziennie o godzinie 18.00 na nabożeństwo majowe. Dodatkowo po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo majowe będzie odprawiane przy kapliczkach znajdujących się na terenie naszej parafii. W najbliższy wtorek, 2 maja – przed kapliczką przy ul. Wileńskiej 18, a w czwartek 4 maja – przy ul. Szwedzkiej 11.

W środę, 3 maja, obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki naszej Ojczyzny. Msze święte będą sprawowane o godzinie 7.00, 8.00, 11.00 i 18.30

Za tydzień po Mszy świętej o godzinie 15.00 spotkanie Kół Żywego Różańca.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Tradycyjnie w pierwszy czwartek zapraszamy na Mszę świętą hospicyjną o godzinie 17.00. W pierwszy piątek dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 17.00. Pół godziny przed Eucharystią możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej „Z Maryją do Jezusa. Droga przemiany serca i duszy”. Początek o godzinie 14.30.

Otoczmy modlitwą pielgrzymów z naszej parafii, którzy wraz z księdzem proboszczem przebywają w Ziemi Świętej. Prośmy o owoce pielgrzymowania i szczęśliwy powrót do Warszawy.

W dniach 16 – 18 czerwca br. organizujemy pielgrzymkę na Dolny Śląsk (Trzebnica – Sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej, Wrocław – Panorama Racławicka, Karpacz, Krzeszów – Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej i inne miejsca). Koszt: 580 zł. Kwota obejmuje transport, wyżywienie, nocleg, ubezpieczenie. Zapisy do 30 maja. Przy zapisie należy wpłacić pieniądze, podać numer PESEL, adres i numer telefonu. Przewodnikiem duchowym będzie ks. proboszcz Stanisław Kosiorowski.

Zapraszamy do kiosku parafialnego, w którym możemy nabyć miesięcznik OREMUS, dewocjonalia, magnesy z wizerunkiem naszego kościoła, które mogą być prezentem dla kogoś bliskiego, ciasteczka św. Bernadetty i miody. Ofiary ze sprzedaży są przeznaczone na potrzeby naszego kościoła.

W przyszły poniedziałek, 8 maja, przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. To także dzień urodzin i imienin naszego księdza proboszcza. Sposobnością do złożenia życzeń dostojnemu Jubilatowi i Solenizantowi będzie Msza święta sprawowana w niedzielę, 7 maja, o godzinie 15.00. Już dziś pamiętajmy w modlitwie o księdzu Stanisławie.

Parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli!!!