W całej Polsce obchodzimy dzisiaj XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”, w związku z tym po każdej Mszy św. odbywa się kwesta przeznaczona na finansowanie programu stypendialnego Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia”, który jest przeznaczony na kształcenie zdolnej, a ubogiej młodzieży. Naszą zbiórkę na dalsze prace przy kościele przekładamy na przyszłą III niedzielę miesiąca.

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.45. Dzieci zapraszamy we wtorki i piątki o godz. 17.00.

Jutro 11 dzień miesiąca w naszej parafii – Sanktuarium Chorych o godz. 11.00 Msza św. w intencji chorych i cierpiących. Wieczorem o godz. 19.30 zapraszamy również na nabożeństwo lourdzkie, połączone z modlitwą o uzdrowienie i z procesją ze świecami.

W środę swoje imieniny obchodzić będzie nasz duszpasterz ks. Edward Tomczyk. Sposobnością do modlitwy i złożenia życzeń będzie Msza św. w środę o godz. 18.30.

W czwartek obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze myśli kierujemy w stronę nauczycieli, katechetów i wychowawców. Życzymy obfitych łask Bożych.

Parafialna wspólnota oazowa zaprasza młodzież na spotkania w każdy piątek o godz. 19. 30 spotkania odbywaj się w salce na dole.

W sobotę w świątyni Opatrzności Bożej o godz. 11. 00  trzech naszych ministrantów zostanie wprowadzonych do grona lektorów, którego dokona bp. Michał Janocha. Gratulujemy.

Za tydzień po Mszy św. wieczornej zapraszamy o godz. 19.30 na „Wieczór Uwielbienia”.

Zapraszamy do Multikina Targówek przy ulicy Głębockiej 15 na film „Wyszyński. Zemsta czy Przebaczenie”. Projekcja filmu odbędzie się w dniu 28 października 2021r. o godz. 19.00. Bilety można zakupić u nas w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w cenie 15 zł.  

W kancelarii parafialnej przyjmowane są intencje na rok 2022 oraz wypominki roczne, które są czytane w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 12.30 i w oktawie Dnia Zadusznego oraz podczas Nieszporów wtorkowych.

W zakrystii lub w kancelarii parafialnej przyjmujemy zgłoszenia na przyszłą niedzielę, na Mszę św. o godz. 12.30, tych małżonków, którzy ślubowali w październiku.

Parafia Matki Bożej Pompejańskiej przy ul. Myśliborskiej 28 – ks. Roman Kot ze współpracownikami organizują już po raz piąty Nocną Drogę Różańcową, która jest cyklicznym Wydarzeniem, a w tym roku odbędzie się 15 października o godz. 22.00 mszą św. pod przewodnictwem ks. bpa Ordynariusza Romualda Kamińskiego w kościele św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie. Następnie uczestnicy  przejdą do Kaplicy Prymasowskiej na Choszczówce, następnie do kościoła Narodzenia NMP na Płudach, następnie do kościoła św. Jakuba przy ul. Mehoffera i zakończeniem będzie  Msza św. o godz.  o 7. 00 w kaplicy Matki Bożej Pompejańskiej.

Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego, gdzie możemy nabyć „OREMUSA”, dewocjonalia, ale też ciasteczka św. Bernadetty,można też nabyć w zdrowe produkty na jesień: miody i soki. Ofiary ze sprzedaży są przeznaczone na potrzeby Kościoła.

Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone pod chórem.

Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli!!!