Dziś pierwsza niedziela miesiąca błogosławieństwo indywidualne dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek miesiąca. Tradycyjne zapraszamy na Mszę św. hospicyjną o godz. 17.00.

Dziś po Mszy św. o godz. 15.00 spotkanie Kół Żywego Różańca

Rada i Zarząd Dzielnicy Praga-Północ zaprasza do naszego kościoła na koncert, który odbędzie dziś o godz. 19.30. Wystąpi Janusz Radek.

W czwartek obchodzimy w naszej parafii uroczystość poświęcenia kościoła, która miała miejsce 7 października 1992 r.

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe,  codziennie o godz. 17.45. Dzieci zapraszamy we wtorki i środy o godz. 17. 00.O przygotowanie i poprowadzenie rozważań modlitwy różańcowej prosimy wszystkie wspólnoty. W związku z tym prosimy o zapisanie się na konkretny dzień na listę, która jest dostępna w zakrystii. Wyjątkowo 7 października na Nabożeństwo Różańcowe, udamy się w procesji ulicami naszej parafii o godz. 19.15.Prosimy o przyniesienie świecy na procesję.

Za tydzień w całej Polsce obchodzić będziemy XXI Dzień Papieski „TOTUS TUUS”, w związku z tym w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się kwesta przeznaczona na finansowanie programu stypendialnego Fundacji„Dzieło Nowego Tysiąclecia”, który jest przeznaczony na kształcenie zdolnej, a ubogiej młodzieży. Naszą zbiórkę na dalsze prace przy kościele przełożymy na III niedzielę miesiąca.

Informujemy, że w naszej parafii otworzyliśmy bibliotekę i czytelnię, do której serdecznie zapraszamy. Znajduję się na I piętrze, wejście z tyłu kościoła. Czynna we wtorki i piątki od godz. 15.30 do 17.30.

W kancelarii parafialnej przyjmowane są intencje na rok 2022, oraz wypominki roczne, które są czytane w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 12. 30 i w oktawie dnia zadusznego oraz podczas nieszporów wtorkowych.

W zakrystii lub w kancelarii parafialnej przyjmujemy zgłoszenia na III niedzielę miesiąca, na Msze św. o godz. 12.30, tych małżonków, którzy ślubowali w październiku.

Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego, gdzie możemy nabyć „OREMUSA”, dewocjonalia, ale też ciasteczka św. Bernadetty, miody i skoki. Ofiary ze sprzedaży są przeznaczone na potrzeby Kościoła.

Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone pod chórem.

Kochani sporo młodych ludzi zgłosiło się na przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Chwała Bogu! Pragniemy zorganizować dla nich rekolekcje ewangelizacyjne. Koszt wyjazdowych rekolekcji to 200 zł. na osobę. Nie wszystkich stać na taką kwotę. Zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie tego przedsięwzięcia. Ofiary można złożyć dziś do puszek przed kościołem lub wpłacić na konto bankowe, które jest na stronie internetowej naszej parafii i w gablocie przed kościołem. W imieniu młodych ludzi składamy serdeczne Bóg zapłać

W tym tygodniu w naszym kościele odbył się pogrzeb: śp. Alicji Matysiak lat 89. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłą polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i opieki Matki Bożej na dziś i cały tydzień