Dziś trzecia niedziela miesiąca. Podczas Mszy świętej o godzinie 12.30 błogosławieństwo jubilatów, którzy ślubowali w miesiącu wrześniu.

Dziś o godzinie 15.00, zapraszamy na Msze św. i spotkanie młodzież przygotowującą się drugi rok do sakramentu bierzmowania. Prosimy o przyniesienie indeksów. Spotkanie z siostrami po Mszy św. w sali na dole

W najbliższy poniedziałek o godz. 19.15 spotkanie grupy biblijnej. Chętnych zapraszamy.

19 września we wtorek o godz. 19.30 zapraszamy do kościoła rodziców, którzy pragną przygotować swoje dziecko do sakramentu pierwszej Komunii Świętej.  

Siostry Uczennice Krzyża i Księża Marianie zapraszają na wieczór Uwielbienia. Pierwsze spotkanie w niedzielę 24 września po wieczornej Mszy św. Temat: „Przyjdź Duchu Święty”.

s. Hiacynta zaprasza młodzież na regularne spotkania. Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 września tj. w piątek o godz. 19.30 w salce na dole. 

Siostry Uczennice Krzyża zapraszają na comiesięczne wieczory TYLKO dla kobiet 28 września oraz spotkania dla osób 60+  29 września. W planie Eucharystia, katecheza, konferencja i wspólna integracja przy kawie i herbacie. Rozpoczęcie Eucharystią o godz. 18.30.

Do końca września w kancelarii parafialnej i zakrystii prowadzimy zapisy uczniów klas ósmych i szkół średnich, którzy chcą przystąpić do sakramentu bierzmowania. Informację o spotkaniu podamy w późniejszym terminie.

Osoby powyżej 7 roku życia, które chcą przystąpić do sakramentu chrztu, proszone są o zgłoszenie się do kancelarii lub do s. Lidii.

Osoby, które ukończyły edukację, a nie otrzymały sakramentu bierzmowania, a chciałyby go otrzymać, zaproszone są na spotkanie do naszego kościoła 27. września na godzinę 19.30.

Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się 28. września o godzinie 19.30. Pierwsze spotkanie odbędzie się w kościele. Zapraszamy. 

Wszystkich chętnych chłopców, tych młodszych, jak i starszych, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkania w soboty na godz. 10.00.

W dniach 22 – 24 września 2023 r. serdecznie zapraszamy na rekolekcje „Jak przeżyć żałobę” organizowane przez Ośrodek Hospicjum Domowe Księży Marianów i prowadzone przez kapelana hospicjum, ks. Krzysztofa Stąpora MIC, oraz panią psycholog. Więcej informacji u ks. Krzysztofa.

Planujemy w naszej parafii w dniach 7 – 13 października zorganizować Jerycho różańcowe. Będziemy zapraszać wszystkich do wzięcia udziału w nieustannej modlitwie. Więcej informacji za tydzień.

Zapraszamy do kiosku parafialnego, w którym możemy nabyć wodę z Lourdes, miesięcznik OREMUS, dewocjonalia, magnesy z wizerunkiem naszej świątyni, ciasteczka św. Bernadetty i miody. Ofiary ze sprzedaży są przeznaczone na potrzeby naszego kościoła.

Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone pod chórem.

Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli!!!