Po okresie wakacyjnym, od 3. września, powraca do porządku niedzielnego Msza św. o godzinie 15.00.
Również od 3. września kancelaria parafialna powróci do urzędowania w dniach od wtorku do piątku w godzinach 10.00 – 12.00 i 16.00 – 18.00.

1-go września przypada 84 rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlitwą otoczmy naszą Ojczyznę i wszystkich, którzy w jej obronie oddali życie.

Za tydzień po Mszy św. o godzinie 15.00 spotkanie Kół Żywego Różańca.

W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Tradycyjnie, w pierwszy piątek kapłani udadzą się do chorych. Jeżeli w naszych domach są chorzy można ich zgłosić do wizyty kapłana w kancelarii lub zakrystii.

W najbliższy piątek, z racji pierwszego piątku, zostaje odprawiona Msza św. o godzinie 17.00. Zapraszamy na nią dzieci, młodzież i wszystkich chętnych. Pół godziny wcześniej będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi sakramentalnej.

W sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej: „Z Maryją do Jezusa. Droga przemiany serca i duszy”. Początek o godzinie 14.30.

  Przypominamy osobom, które zapisały się na pielgrzymkę do Włoch w dniach 1 – 8 października, o wpłacaniu w zakrystii lub kancelarii parafialnej w terminie do 1 września drugiej transzy: 790 zł, 780 euro i dodatkowo 90 zł dla chętnych za przejazd autokarem na lotnisko w Radomiu. Prosimy także o wypełnienie kart zgłoszeniowych na wyjazd.

  Zapraszamy do kiosku parafialnego, w którym możemy nabyć wodę z Lourdes, miesięcznik OREMUS, dewocjonalia, magnesy z wizerunkiem naszej świątyni, ciasteczka św. Bernadetty i miody. Ofiary ze sprzedaży są przeznaczone na potrzeby naszego kościoła.

  Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone pod chórem.

  Za tydzień w niedzielę będzie zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

  W tym tygodniu w naszym kościele odbyły się dwa pogrzeby: śp. Bogusława Pisz lat 67 i śp. Anny Krzysztoszek lat 44. Rodzinom składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

  Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli!!!