Dziś po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie Kół Żywego Różańca

W czwartek przypada 11 dzień miesiąca. W naszym Sanktuarium o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji chorych. Wieczorem tego dnia o godz. 19.30 zapraszamy również na nabożeństwo lourdzkie połączone z procesją światła.

W zakrystii lub w kancelarii parafialnej przyjmujemy zgłoszenia małżeństw, które ślubowały w miesiącu lipcu. Za zgłoszonych małżonków będziemy się modlić w trzecią niedzielę miesiąca na Mszy św. o godzinie 12.30. Podczas Eucharystii będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych w lipcu i w sierpniu, nie ma niedzielnej Mszy świętej o godzinie 15.00. Kancelaria parafialna zaś czynna będzie tylko w godzinach popołudniowych.

Zapraszamy także do udziału w XV Pieszej Pielgrzymce z Warszawy do Ostrówka. Rozpoczęcie – 27 lipca o godzinie 21.00 Apelem Jasnogórskim i Mszą świętą w Sanktuarium św. Faustyny przy ul. Żytniej w Warszawie. Zakończenie – 28 lipca Koronką do Bożego Miłosierdzia i Mszą świętą o godzinie 15.00 w Domu św. Faustyny w Ostrówku.

31.sierpnia br. Siostry Uczennice Krzyża organizują jednodniową pielgrzymkę do Sanktuarium M.B. Bolesnej w Skrzatuszu diecezji koszalińsko-Kołobrzeskiej. Koszt wyjazdu 230 zł. Kwota obejmuje transport, obiad i ubezpieczenie. Zapisy do 20 sierpnia. Przy zapisie należy wpłacić pieniążki, podać adres i nr PESEL. Autokar zostanie podstawiony przy ul. Równej. Wyjazd o godz. 4.00 rano. Opiekunem duchowym pielgrzymki będzie ks. Proboszcz.

Za tydzień druga niedziela miesiąca – zbiórka do puszek na remont naszego kościoła. W miesiącu czerwcu zebraliśmy 6158, w tym: do puszki 4348 zł, na konto bankowe wpłynęło 610 zł, w gotówce przekazano 1200 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zapraszamy do kiosku parafialnego, w którym możemy nabyć wodę z Lourdes, różaniec, rozważania różańcowe, miesięcznik OREMUS, dewocjonalia, ciasteczka św. Bernadetty i miody.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest wyłożona pod chórem.

Wszystkim życzymy miłej niedzieli.