Dziś pierwsza niedziela miesiąca, błogosławieństwo indywidualne dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

Dziś po Mszy św. o godz. 12. 30, spotkanie Kół Żywego Różańca

Za tydzień w niedzielę, jak każdego 11 dnia miesiąca, w naszej parafii – Sanktuarium Chorych o godz. 11.00 Msza św. w intencji chorych i cierpiących. O godz. 19.30 zapraszamy na nabożeństwo maryjne połączone z procesją ze świecami. Świece można będzie nabyć przed nabożeństwem.

Przypominamy, że w miesiącach lipiec i sierpień, nie ma w niedzielę Mszy św. o godz. 15. 00. Kancelaria parafialna jest czynna tylko w godzinach popołudniowych.

W zakrystii lub w kancelarii parafialnej przyjmujemy zgłoszenia na III niedzielę miesiąca, na Msze św. o godz. 12.30, tych małżonków, którzy ślubowali w miesiącu lipcu.

Zapraszamy do uczestnictwa w  nabożeństwach, które są odprawiane o godz. 18.00: we wtorek Nieszpory za zmarłych z wypominkami, w środę nabożeństwo do Matki Bożej z Lourdes (podczas, którego polecamy intencje składane przez wiernych do skarbony pod chórem), w czwartek różaniec w intencji nowych powołań, a w piątek przyzywamy Miłosierdzia Bożego odmawiając Koronkę.

Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego, gdzie możemy nabyć dewocjonalia, ale też miody i soki z porzeczki i maliny oraz ciasteczka św. Bernadetty. Ofiary są przeznaczone na potrzeby kościoła.

Mariańska Piesza Pielgrzymka do Lichenia – wyrusza w środę 7 lipca o godz. 8. 00 z Góry Kalwarii – Marianki (Sanktuarium św. o. Stanisława Papczyńskiego). Zachęcamy do pielgrzymowania.

Za tydzień II niedziela miesiąca, zbiórka do puszek na remont naszego kościoła. Od ostatniej II niedzieli miesiąca czerwca złożono kwotę : 4. 268 zł. (puszka z II niedzieli czerwca: 3.178 zł.; konto bankowe: 450 zł.; wpłaty w gotówce: 640 zł.). Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za szczodrość. Bóg zapłać.

Zachęcamy do pogłębiania wiary i wiedzy religijnej poprzez czytanie prasy katolickiej. Tygodnik „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.

Wszystkim naszym parafianom udającym się na urlop życzymy udanego czasu odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Jednocześnie przypominamy, że urlop nie zwalnia nas od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.

W tym tygodniu w naszym kościele odbył się pogrzeb: śp. Tomasza Grześlaka lat 41. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …

Życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa i opieki na dziś i cały tydzień!