We wtorek 29 czerwca mamy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, naszymi modlitwami będziemy wspierać osobę i dzieła Ojca Świętego Franciszka. Msze Święte o godz.7.00, 8.00 i 18. 30. Tradycyjnie w tym dniu zbierana ofiara na tacę przekazywana jest na działalność Stolicy Apostolskiej. Imieniny obchodzi wielu naszych parafian, a wśród nich nasz współbrat ks. Piotr Fedorowicz. Dostojnemu Solenizantowi złożymy życzenia podczas wieczornej Mszy św.

W środę ostatnie nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w nabożnym oddaniu czci Sercu Jezusowemu. Po miesiącach maju i czerwcu wracamy do nabożeństw, które są odprawiane o godz. 18.00: we wtorek Nieszpory za zmarłych z wypominkami, w środę nabożeństwo do Matki Bożej z Lourdes (podczas, którego polecamy intencje składane przez wiernych do skarbony pod chórem), w czwartek różaniec w intencji nowych powołań, a w piątek przyzywamy Miłosierdzia Bożego odmawiając Koronkę. Zapraszamy.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Tradycyjne w pierwszy czwartek zapraszamy na Mszę św. hospicyjną o godz. 17.00. W miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. pierwszo-piątkowej o godz.. 17.00, tych którzy praktykują pierwsze piątki zapraszamy na Eucharystię o godz. 18. 30. W sobotę zapraszamy na kolejny dzień “Modlitwa Miłości” z Maryją do Jezusa – droga przemiany serca i duszy. Początek o godz. 14.30.

Za tydzień po Mszy św. o godz. 12. 30 spotkanie Kół Żywego Różańca.

Informujemy, że w miesiącach wakacyjnych w lipcu i sierpniu, nie będzie w niedzielę Mszy św. o godz. 15.00. Kancelaria parafialna czynna będzie tylko w godzinach popołudniowych.

Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego, gdzie możemy nabyć dewocjonalia, ale też miody oraz soki z porzeczki i maliny oraz ciasteczka św. Bernadetty. Ofiary są przeznaczone na potrzeby kościoła.

Wszystkich uczniów, którzy rozpoczęli wakacje, polecamy opiece Matki Bożej. Zachęcamy do dobrego wykorzystania czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Przypominamy, że nigdy nie powinno być wakacji od Pana Boga. Modlimy się o szczęśliwe i bezpieczne dni odpoczynku dla dzieci i młodzieży i wszystkich.

Jutro ministranci wraz z ks. Proboszczem udają się na wypoczynek wakacyjny. Prosimy o modlitwę w ich intencji.

Zachęcamy do czytania tygodnika “Idziemy” i “Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone pod chórem.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli 🙂