Dziś gościmy duszpasterza z parafii Matki Bożej Pompejańskiej, która jest nowym ośrodkiem duszpasterskim. Bóg zapłać za ofiary na budowę tamtejszego kościoła.

Dziś III niedziela miesiąca. Podczas Mszy św. o godz. 12.30 błogosławieństwo jubilatów, którzy ślubowali w miesiącu czerwcu. Zgłoszenia na III niedzielę lipca przyjmujemy w kancelarii lub w zakrystii.

Trwają nabożeństwa – czerwcowe z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy codziennie o godz. 18.00.

W czwartek obchodzimy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Informacja dla tych, którzy się zapisali na pielgrzymkę w dniach 26 – 27 czerwca. Autokar będzie podstawiony przy bramie kościelnej ul. Równa. Wyjazd o godz. 6. 30. Są jeszcze dwa wolne miejsca.

Informujemy, że w miesiącach wakacyjnych w lipcu i sierpniu, nie będzie w niedzielę Mszy św. o godz. 15. 00. Kancelaria parafialna czynna będzie, tylko w godzinach popołudniowych.

Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone pod chórem.

Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego, gdzie możemy nabyć dewocjonalia, ale też miody z porzeczki i maliny oraz ciasteczka św. Bernadetty. Ofiary są przeznaczone na potrzeby kościoła.

W piątek w naszym kościele odbył się pogrzeb: śp. Dariusza Gelak lat 52. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …