Dziś trzecia niedziela miesiąca. Podczas Mszy świętej o godzinie 12.30 błogosławieństwo jubilatów, którzy brali ślub w miesiącu czerwcu.

Dzisiaj o godzinie 19.30 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.

Zapraszamy codziennie o godzinie 18.00 na nabożeństwo czerwcowe z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

We wtorek o 19.15 spotkanie kręgu biblijnego.

W związku z kończącym się rokiem szkolnym zapraszamy dzieci i ich rodziny w najbliższy czwartek na Mszę św. o godz. 18.30. Przez Eucharystię podziękujemy Panu Bogu za mijający rok i poprosimy o szczęśliwe wakacje.

Przypominamy, że jako ludzie wierzący mamy obowiązek uczestniczyć we Mszy św. niedzielnej także w wakacje lub podczas urlopu. Z tego obowiązku zwalnia nas tylko choroba lub bardzo ważna przyczyna, która nam to uniemożliwia. Zachęcamy także do regularnego korzystania ze spowiedzi i Komunii świętej.

31.sierpnia br. Siostry Uczennice Krzyża organizują jednodniową pielgrzymkę do Sanktuarium M.B. Bolesnej w Skrzatuszu diecezji koszalińsko-Kołobrzeskiej. Koszt wyjazdu 230 zł. Kwota obejmuje transport, obiad i ubezpieczenie. Zapisy do 20 sierpnia. Przy zapisie należy wpłacić pieniążki, podać adres i nr PESEL. Autokar zostanie podstawiony przy ul. Równej. Wyjazd o godz. 4.00 rano. Opiekunem duchowym pielgrzymki będzie ks. Proboszcz.

Zapraszamy do kiosku parafialnego, w którym możemy nabyć wodę z Lourdes, różaniec, rozważania różańcowe, miesięcznik OREMUS, dewocjonalia, ciasteczka św. Bernadetty i miody

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest wyłożona pod chórem

Dziś zbiorka do puszek na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce.

Parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia!