Dziś po Mszy świętej o godzinie 15.00 zapraszamy na konferencję Zostań Apostołem Pokoju.

Zapraszamy codziennie na godzinie 18.00 na nabożeństwo czerwcowe z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Najbliższe spotkanie kręgu biblijnego 18. czerwca.

We wtorek 11. dzień miesiąca, za przyczyną M.B. z Lourdes będziemy prosić o zdrowie dla naszych chorych. Na Mszy św. o godzinie 11.00 sprawowanej w ich intencji będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych, a wieczorem o 19.30 będzie sprawowane nabożeństwo lourdzkie połączone z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem i procesją światła. Serdecznie zapraszamy.

W zakrystii lub w kancelarii parafialnej przyjmujemy zgłoszenia małżeństw, które ślubowały w miesiącu czerwcu. Za zgłoszonych małżonków będziemy się modlić za tydzień na Mszy św. o godzinie 12.30. Podczas Eucharystii będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

Za tydzień po Mszy świętej o godzinie 19.30 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.

Zapraszamy do kiosku parafialnego, w którym możemy nabyć wodę z Lourdes, różaniec, rozważania różańcowe, miesięcznik OREMUS, dewocjonalia, ciasteczka św. Bernadetty i miody

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest wyłożona pod chórem.

31.sierpnia br. Siostry Uczennice Krzyża organizują jednodniową pielgrzymkę do Sanktuarium M.B. Bolesnej w Skrzatuszu diecezji koszalińsko-Kołobrzeskiej. Koszt wyjazdu 230 zł. Kwota obejmuje transport, obiad i ubezpieczenie. Zapisy do 20 sierpnia. Przy zapisie należy wpłacić pieniążki, podać adres i nr PESEL. Autokar zostanie podstawiony przy ul. Równej. Wyjazd o godz. 4.00 rano. Opiekunem duchowym pielgrzymki będzie ks. Proboszcz.

Dziś druga niedziela miesiąca – zbiórka do puszek na dalszy remont naszej świątyni. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

Za tydzień zbiorka do puszek na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce.

Parafianom i gościom życzymy miłej niedzieli!!!