Dziś pierwsza niedziela miesiąca błogosławieństwo indywidualne dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

Dziś po Mszy św. o godz. 15.00 spotkanie Kół Żywego Różańca.

We wtorek 8 czerwca zapraszamy na Msze św. o godz. 18.30 wszystkich, którzy przystąpili do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Prosimy przynieść świece.

We wtorek o godz. 19. 30 spotkanie dla rodziców, których dzieci przeżywają w tym roku komunię świętą rocznicową

W czwartek zapraszamy na Mszę św. hospicyjną o godz. 17. 00

Trwają nabożeństwa – czerwcowe z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy codziennie o godz. 18.00. Przeżywamy Oktawę Bożego Ciała podczas nabożeństwa odbywa się procesja dookoła kościoła. W czwartek na zakończenie oktawy błogosławieństwo dzieci i wianków.

W piątek 11 dzień miesiąca w naszej parafii – Sanktuarium Chorych o godz. 11.00 Msza św. w intencji chorych i cierpiących. Wieczorem tego dnia o godz. 19.30 zapraszamy również na nabożeństwo lourdzkie, połączone z modlitwą o uzdrowienie i z procesją ze świecami.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, która jest również Dniem Modlitw o Świętość Życia Kapłańskiego. Ze względu na uroczystość, w piątek można spożywać pokarmy mięsne.

W sobotę w liturgii będziemy czcili Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. Gorąco zachęcamy do liturgicznego udziału.

Za tydzień po Mszy św. o godz. 19.30 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.

W zakrystii lub w kancelarii parafialnej przyjmujemy zgłoszenia na III niedzielę miesiąca, na Mszę św. o godz. 12.30, tych małżonków, którzy ślubowali w miesiącu czerwcu.

Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone pod chórem.

Za tydzień II niedziela miesiąca, zbiórka do puszek na remont naszego kościoła. Od ostatniej II niedzieli miesiąca maja złożono kwotę : 6. 951 zł; (puszka z II niedzieli maja: 3. 211 zł; konto bankowe: 2.600 zł.; wpłaty w gotówce: 1. 140 zł.) Bóg zapłać za szczodrość serca.

Parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia!