Dziś III niedziela miesiąca. Podczas Mszy św. o godz. 12.30 błogosławieństwo jubilatów, którzy ślubowali w miesiącu maju. Zgłoszenia na III niedzielę czerwca przyjmujemy w kancelarii lub w zakrystii.

Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie o godz. 18.00. Dodatkowo po Mszy św. wieczornej nabożeństwo majowe zostanie odprawione przed kapliczkami: w poniedziałek 17 maja ul. Wileńska 43, a w środę 19 maja ul. Bródnowska 20. Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniej odległości (2 m.) i oczywiście przychodzimy w maseczkach.

Jutro uroczystość św. Andrzeja Boboli, męczennika, patrona metropolii warszawskiej

Zapraszamy na rekolekcje „Jak przeżyć żałobę” w dniach 28 – 30 maj br. Organizatorem rekolekcji jest Ośrodek Hospicjum Domowe Księży Marianów. Zapisy i więcej informacji pod numer tel. 22 679 67 00.

Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Przypominamy, że kończy się okres Komunii Świętej wielkanocnej.

W sobotę 22 maja o godz. 11.00 odbędzie się Uroczystość I Komunii Świętej dzieci ze Szkoły Podstawowej Montessorii.

W przyszłą niedzielę o godz. 19. 30 zapraszamy na wieczór uwielbienia

Biuro podróży „Pan jest moim schronieniem’ organizuje w dniach 06.07 – 13.07. 2021 r, wyjazd do Medjugorie. Koszt pielgrzymki 650 zł + 220 euro. Program pielgrzymki i kontakt jest do nabycia w zakrystii. Przewodnikiem duchowym na pielgrzymce będzie ks. Krzysztof Stąpor, kapelan Hospicjum Domowego Księży Marianów.

Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone pod chórem. W tygodniku „Idziemy” warto przeczytać m.in. artykuł o naszej parafiance Halinie Cieszkowskiej, która w czwartek ukończyła 100 lat życia.

W tym tygodniu w naszym kościele odbył się pogrzeb: śp. Marii Chomka lat 76. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …

Parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli !!!