Dziś obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Wczoraj w naszej parafii odbyła się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Otoczmy modlitwą dzieci, które po raz pierwszy przyjęły Chrystusa do swego serca. Zapraszamy je także na codzienną Eucharystię o godzinie 18.30 podczas rozpoczynającego się od jutra białego tygodnia. W czwartek, 2 czerwca dzieci pierwszokomunijne wyjeżdżają na pielgrzymkę do Lichenia. Jest kilka wolnych miejsc. Gdyby ktoś chciał dołączyć, prosimy o zapisanie się w zakrystii. Koszt wyjazdu wynosi 75 zł. Autokar odjedzie z ul. Równej o godzinie 7.00.

Trwają nabożeństwa majowe, na które zapraszamy codziennie o godzinie 18.00 do naszej świątyni. Jutro dodatkowo po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo majowe zostanie odprawione przed kapliczką przy ul. Wileńskiej 47. Już dziś dziękujemy za wspólną modlitwę podczas nabożeństw majowych w kościele i przy kapliczkach.

Od środy rozpoczynamy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy codziennie o godzinie 18.00.

W środę przypada Dzień Dziecka. Wszystkim dzieciom życzymy wierności Panu Bogu oraz zapraszamy je wraz z rodzicami do naszej świątyni na Eucharystię o godzinie 18.30.


W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Tradycyjnie w pierwszy czwartek zapraszamy na Mszę świętą hospicyjną o godzinie 17.00. W pierwszy piątek dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 17.00. Pół godziny przed Eucharystią możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające niepokalanemu sercu Matki Bożej Z Maryją do Jezusa. Droga przemiany serca i duszy. Początek o godzinie 14.30.

W piątek 3. czerwca, spotkanie Rady Parafialnej o godz. 19. 30. Zaprasza ks. Proboszcz.


Za tydzień w niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Trwamy na nowennie, którą odprawiamy podczas nabożeństwa o godzinie 18.00. Przypominamy, że kończy się okres Komunii świętej wielkanocnej.


W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 15.00 spotkanie Kół Żywego Różańca.


Za tydzień po Mszy świętej o godz. 19.30 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.
W dniach 4 i 5 czerwca 2022 r. w budynku Centrum Okopowa przy ul. Okopowej 55 w Warszawie odbędzie się VI Europejski Festiwal Schumana oraz Międzynarodowy Dzień Modlitwy z Matką i Panią Wszystkich Narodów. Chętnych serdecznie zapraszamy.


Zwolniło się jedno miejsce na trzydniową pielgrzymkę do Częstochowy, Oświęcimia, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowa w dniach 17 – 19 czerwca. Koszt wynosi 450 zł.


Duszpasterstwo Młodzieży z naszej diecezji organizuje autokar na spotkanie w Lednicy. Wyjazd w godzinach porannych w sobotę, 4 czerwca, powrót we wczesnych godzinach porannych w niedzielę, 5 czerwca. Koszt 120 zł.


Prosimy o przynoszenie kwiatków do sypania podczas procesji Bożego Ciała.
Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone pod chórem.

Parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli!!!