Gościmy dziś w naszej parafii ks. Wiktora Łutkowskiego, proboszcza Parafii pw. Świętego Stanisława w Gródku Podolskim na Ukrainie. Po każdej mszy świętej możemy wspomóc ofiarami prowadzony przez niego Dom Miłosierdzia.

Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy do naszego kościoła na nabożeństwo majowe. Dodatkowo po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo majowe odprawiamy przy kapliczkach. Jutro, 23 maja zostanie odprawione przed kapliczką przy ul. Wileńskiej 47, a w piątek, 27 maja – przy ul. Białostockiej 51.

W czwartek, 26 maja obchodzimy Dzień Matki. Wszystkim mamom życzymy Bożych darów i szacunku od swoich dzieci, a zmarłym niech Bóg da życie wieczne.

W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy odmawiać podczas nabożeństwa majowego.

W sobotę w naszej parafii podczas Mszy świętych o godzinie 10.00 i 11.30 odbędzie się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dla dwóch grup dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 127.

Duszpasterstwo Młodzieży z naszej diecezji organizuje autokar na spotkanie w Lednicy. Wyjazd w godzinach porannych w sobotę, 4 czerwca, powrót we wczesnych godzinach porannych w niedzielę, 5 czerwca. Koszt 120 zł.

Prosimy osoby, które zapisały się na pielgrzymkę w dniach 17 – 19 czerwca, o wpłacenie kwoty 450 złotych do piątku, 27 maja.

Za tydzień w niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego, które są wyłożone pod chórem.

Parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli!!!