Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie o godz. 18.00. Dodatkowo jutro po Mszy św. wieczornej nabożeństwo majowe zostanie odprawione przed kapliczkami przy ulicy ul. Równa 2, a w środę 12 maja ul. Grodzieńska 34. Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniej odległości (2 m.) i oczywiście przychodzimy w maseczkach.

We wtorek 11 dzień miesiąca, w naszej parafii – Sanktuarium Chorych, o godz. 11.00 Msza św. w intencji chorych i cierpiących. Wieczorem tego dnia o godz. 19.30 zapraszamy również na nabożeństwo lourdzkie, połączone z modlitwą o uzdrowienie i z procesją ze świecami.

W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowenna będzie odmawiana podczas nabożeństwa majowego.

W sobotę 15 maja w naszym Wyższym Seminarium w Lublinie święcenia diakonatu przyjmie nasz parafianin kl. Konrad Okwieciński i br. Andrzej Żak. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.

Zapraszamy na rekolekcje „Jak przeżyć żałobę” w dniach 28 – 30 maj br. Organizatorem rekolekcji jest Ośrodek Hospicjum Domowe Księży Marianów. Zapisy i więcej informacji pod numer tel. 22 679 67 00.

W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12. 30, błogosławieństwo małżeństw, którzy ślubowali w miesiącu maju. Można się jeszcze dopisać do listy jubilatów. W zakrystii lub w kancelarii parafialnej przyjmujemy zgłoszenia na III niedzielę czerwca, na Msze św. o godz. 12.30, tych małżonków, którzy ślubowali w miesiącu czerwcu.

Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone pod chórem.

Dziś II niedziela zbiórka do puszek na dalsze remonty kościoła.

Parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli !!!