Dziś o godzinie 19.30 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.

Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy do naszego kościoła na nabożeństwo majowe. Dodatkowo po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo majowe odprawiamy przy kapliczkach znajdujących się na terenie naszej parafii. Jutro, 16 maja zostanie odprawione przed kapliczką przy ul. Szwedzkiej 11, a w piątek, 20 maja – przy ul. Wileńskiej 18.

Jutro uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. Z tej okazji w Sanktuarium Narodowym św. Andrzeja Boboli w Warszawie przy ul. Rakowieckiej 61 o godzinie 18.00 będzie sprawowana Msza święta koncelebrowana pod przewodnictwem Jego Eminencji Księdza Kardynała Kazimierza Nycza.

Prosimy osoby, które zapisały się na pielgrzymkę w dniach 17 – 19 czerwca, o wpłacenie kwoty 450 zł do piątku, 27 maja.

W przyszłą niedzielę, 22 maja w Górze Kalwarii na Mariankach odbędzie się uroczystość ku czci świętego ojca Stanisława Papczyńskiego. Nasza parafia organizuje wyjazd. Koszt wynosi 35 zł. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii. Wyjazd na Marianki o godzinie 9.00. Autokar będzie podstawiony przy ul. Równej.

Zachęcamy do czytania tygodników Idziemy i Gościa Niedzielnego, które są wyłożone pod chórem.

W tym tygodniu w naszym kościele odbył się pogrzeb śp. Jolanty Głowackiej, lat osiemdziesiąt dziewięć. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie …

Parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli !!!