Dziś III niedziela miesiąca. Podczas Mszy św. o godz. 12.30 błogosławieństwo jubilatów, którzy ślubowali w miesiącu kwietniu. Zgłoszenia na III niedzielę maja przyjmujemy w kancelarii lub w zakrystii.
Jutro drugi Dzień Świąt Wielkanocnych. Porządek Mszy św. tak jak w każdą Niedzielę. Taca przeznaczona na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II w Lublinie.

W sobotę uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

Za Tydzień będziemy przeżywać w Kościele Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Polecamy Miłosiernej Miłości naszego Zbawcy rodziny i całą naszą Parafię, a szczególnie prosić będziemy o pokój na Ukrainie w całym świecie. Przygotowaniem do tej Uroczystości jest Nowenna do Miłosierdzia Bożego, która jest odprawiana codziennie o godz. 15. 00 w kaplicy Krzyża Świętego.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo o godz. 14. 00, podczas którego wspólnie odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz ponowimy akt oddania świata Bożemu Miłosierdziu. Tej godzinie przewodniczyć będą Mali Bracia Jezusa, którzy mają swój dom zakonny na terenie naszej parafii.

Za tydzień po Mszy św. o godz. 19.30 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.

Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone pod chórem.

Kochani nasz parafianin kleryk Przemysław Mateusz Winniak, syn Zbigniewa i Cecylii który jest alumnem Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Warszawie ma przyjąć 14 maja br. święcenia diakonatu. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

Parafianom i Gościom życzymy dobrego czasu świętowania. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarzy wszystkich Pokojem i nas błogosławi!