Dziś o godz. 19.30 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.

Jutro drugi dzień „Zielonych Świątek”, obchodzimy święto NMP Matki Kościoła.

Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie o godz. 18.00. Dodatkowo po Mszy św. wieczornej nabożeństwo majowe zostanie odprawione przed kapliczkami w poniedziałek 24 maja ul. Wileńska 18, a w środę 26 maja ul. Szwedzka 11.
W środę obchodzimy Dzień Matki, wszystkim mamom życzymy Bożych darów i szacunku od swoich dzieci, a zmarłym niech Bóg da życie wieczne.
W czwartek podczas Mszy św. o godz. 18.30 młodzież naszej parafii przystąpi do Sakramentu Bierzmowania, którego udzieli J. E. ks. bp Romuald Kamiński.
W sobotę w naszej parafii odbędzie się Uroczystość I Komunii Świętej. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 127 przystąpią do I Komunii Świętej w trzech grupach podczas Mszy św. o godz. 9.30, 11.00 i 13.00.

W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

Za tydzień w niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
Informujemy, że od miesiąca czerwca Msze św. w naszym kościele w niedziele będą sprawowane o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 12.30, 15.00, 18.30. Nie będzie Mszy św. dodatkowych. Spowiedź sakramentalna jest możliwa podczas każdej Mszy Świętej.

W minionym tygodniu trwały prace związane z czyszczeniem i impregnacją posadzki w kościele. Bardzo dziękuję za pomoc Rycerzom Jana Pawła II br. Grzegorzowi i Markowi za poświęcenie sił i czasu. Bóg zapłać.

Organizujemy pielgrzymkę w dn.26 – 27 czerwca: Białystok, Hajnówka, Kodeń, Grabarka, Drohiczyn. Koszt: 290 zł. Kwota obejmuje transport, wyżywienie, nocleg, ubezpieczenie. Zapisy do 30 maja. Przy zapisie należy wpłacić kwotę, podać PESEL, adres zamieszkania i numer telefonu. Przewodnikiem duchowym będzie ks. proboszcz Stanisław Kosiorowski.

Biuro podróży „Pan jest moim schronieniem’ organizuje w dniach 06.07 – 13.07. 2021 r, wyjazd do Medjugorie. Koszt pielgrzymki 650 zł + 220 euro. Program pielgrzymki i kontakt jest do nabycia w zakrystii. Przewodnikiem duchowym na pielgrzymce będzie ks. Krzysztof Stąpor, kapelan Hospicjum Domowego Księży Marianów.
Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone pod chórem.

Parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli !!!