Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Podczas Mszy świętej o godzinie 12.30 błogosławieństwo jubilatów, którzy brali ślub w maju.

Codziennie o godzinie 18.00 zapraszamy do kościoła na nabożeństwo majowe. Dodatkowo po wieczornych Mszach św. nabożeństwo majowe odprawiamy przy kapliczkach: we wtorek przy ul. Czynszowej 6; w czwartek przy ul. Bródnowskiej 20.

W sobotę, 25 maja, w naszej parafii podczas Mszy świętej o godzinie 11.00 odbędzie się uroczystość Pierwszej Komunii Św.

W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Najświętszej Trójcy.

Zapraszamy na tegoroczny Max Festiwal – rekolekcyjne spotkanie dla młodych, który odbędzie się w dniach 11 – 15 lipca w Niepokalanowie. Jest to czas modlitwy, spotkania z ciekawymi gośćmi oraz wspaniałych koncertów – a to wszystko pod opieką Matki Bożej Niepokalanej. Tematem tegorocznego spotkanie jest: “Słucham. Myślę. Wierzę.” Jeśli chcesz rozpocząć swoją drogę spotkania z Bogiem albo szukasz pogłębienia relacji z Nim – przyjedź do nas, zabierz swoich znajomych i przeżyj ten czas z nami. Niepokalanów to szczególne miejsce wybrane przez Maryję – dlatego nie bój się poświęcić Jej swojego czasu, a Ona dołoży wszelkich starań, by zagościć i działać w Twoim życiu. Wszelkie szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: maxfestiwal.pl.

W  zakrystii zbieramy kwiaty do sypania podczas procesji Bożego Ciała.

Zapraszamy do kiosku parafialnego, w którym możemy nabyć wodę z Lourdes, różaniec, rozważania różańcowe, miesięcznik OREMUS, dewocjonalia, ciasteczka św. Bernadetty i miody

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest wyłożona pod chórem

Parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli !!!