Dziś o godz. 19.30 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia

Od jutra do środy w naszej parafii odbędą się rekolekcje dla młodzieży z LXXVI Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne przygotowujące nas do Święta Zmartwychwstania Pańskiego, które poprowadzi ks. Andrzej Jerominek MIC proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego w Zakopanem. Program jest wywieszony pod chórem i na zewnątrz kościoła.

Za tydzień po Mszy św. o godz. 15. 00 spotkanie Kół Żywego Różańca.

W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Dzieci, Młodzież i dorosłych zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 17.00. Nie będzie Mszy św. pierwszopiątkowej dla dzieci. Pół godziny przed nabożeństwem możliwość skorzystania z Sakramentu Spowiedzi. W sobotę zapraszamy na kolejny dzień „Modlitwa Miłości” z Maryją do Jezusa – droga przemiany serca i duszy. Początek o godz. 14.30.

W sobotę 2 kwietnia po mszy św. wieczornej w 17 rocznicę odejścia św. Jana Pawła II do Domu Ojca, Zakon Rycerzy Jana Pawła II organizuje czuwanie modlitewne w intencji nawrócenia Rosji i dar pokoju dla Ukrainy. Czuwanie potrwa do godziny 21. 37. Serdecznie zapraszamy

Przez cały okres Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. W niedziele o godz. 17.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17. 00 dla dzieci i o 17. 45 dla dorosłych.

Nasza parafia nieprzerwanie, organizuje zbiórkę dla Ukrainy można przynosić produkty spożywcze. Dary można składać do kosza przy obrazie Jezusa Miłosiernego lub przynosić do zakrystii lub kancelarii. Ofiary pieniężne można przesyłać również na konto parafialne, które znajduje się na stronie internetowej naszej parafii: PEKAO SA: 04 1240 6074 1111 0000 4992 4811.Tytuł przelewu: Pomoc dla Ukrainy. Na konto bankowe dotychczas zostało przelane 3. 160 zł. Serdecznie Bóg zapłać.

Zwracamy z prośbą do rodzin, które chciałyby przyjąć do siebie uchodźców z Ukrainy. Prosimy zgłaszać się do zakrystii lub kancelarii parafialnej. W naszym Domu Zakonnym obecnie przebywa jedna rodzina z Ukrainy.

Do zakrystii można przynosić kwiaty do sypania podczas procesji rezurekcyjnej.

Zapraszamy chętnych mężczyzn do czytania Męki Pańskiej w Niedzielę Palmową. W zakrystii znajduje się lista. Prosimy o zapisywanie się.

W naszym kiosku parafialnym można nabyć świece wielkanocne i kartki świąteczne ręcznie wykonane. Ofiary złożone przy nabyciu kartki są przeznaczone na budowę domu rekolekcyjne Sióstr Uczennic Krzyża w Czmońcu.

Dziś przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na kwiaty i dekorację Grobu Pańskiego.