Dziś III niedziela miesiąca. Podczas Mszy św. o godz. 12.30 błogosławieństwo jubilatów, którzy ślubowali w miesiącu kwietniu.

We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski. Msze święte będą sprawowane w kaplicy św. Krzyża o godz. 7.00, 8.00 i 18.30.

Zapraszamy 25 kwietnia na kolejny „Wieczór tylko dla kobiet”. Konferencję wygłosi
ks. Marcin Piotrowski proboszcz z Dźwirzyna – diecezjalny duszpasterz dzieci; zapraszamy również 26 kwietnia na kolejne spotkanie dla osób 60+. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.30, następnie spotkanie w kawiarence.

Trwają prace związane z malowaniem naszego kościoła. Msze Święte i wszystkie nabożeństwa są odprawiane w kaplicy św. Krzyża, z wyjątkiem, niedziel. O wszelkich zmianach będziemy informować.

Zapraszamy na XII Ogólnopolską Pielgrzymkę Kół Żywego Różańca na Jasnej Górą. Wyjazd w dniu 1 czerwca o godzinie 6.00. Autokar będzie podstawiony przy ulicy Równej. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Koszt 100 zł.

Dziękujemy osobom, które wczoraj pomogły sprzątnąć kościół, aby dzisiaj mogły być sprawowane tutaj Msze św. Taka potrzeba będzie również za tydzień. Sprzątanie rozpoczynamy w sobotę, po Koronce do Bożego Miłosierdzia czyli około 15.15. Jeżeli ktoś chciałby pomóc może się zgłosić i zapisać w zakrystii. Grupa 6-7 osób jest wystarczająca. W ciągu godziny, półtorej kościół jest do względnego ogarnięcia.

Zapraszamy do kiosku parafialnego, w którym możemy nabyć wodę z Lourdes, różaniec, rozważania różańcowe, miesięcznik OREMUS, dewocjonalia, ciasteczka św. Bernadetty i miody.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest wyłożona pod chórem.


W tym tygodniu w naszym kościele odbył się pogrzeb: śp. Stanisława Wojtkowskiego lat 69. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłego polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …

Parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli!!!