Dziś pierwsza niedziela miesiąca błogosławieństwo indywidualne dzieci po Mszy św. o godz. 11.00.

Dziś także po Mszy św. o godz. 15.00 spotkanie Kół Żywego Różańca.

We wtorek 3 maja obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze św. będą sprawowane o godz. 7.00, 8.00, 11.00 i 18.30.

Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie o godz. 18.00. Dodatkowo po Mszy św. wieczornej nabożeństwo majowe będzie odprawiane przy kapliczkach. W najbliższą piątek 6 maja zostanie odprawione przed kapliczce przy ul. 11 listopada 26.

Za tydzień po Mszy św. o godz. 15. 00 zapraszamy na konferencję Zostań Apostołem Pokoju.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Tradycyjne w pierwszy czwartek zapraszamy na Mszę św. hospicyjną o godz. 17.00. W I piątek dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy na Mszę św. pierwszopiątkową o godz. 17.00. Pół godziny przed nabożeństwem możliwość skorzystania z Sakramentu Spowiedzi. W sobotę zapraszamy na kolejny dzień „Modlitwa Miłości” z Maryją do Jezusa – droga przemiany serca i duszy. Początek o godz. 14.30.

Za tydzień w niedziele 8 maja przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Z racji na Niedzielę Wielkanocną uroczystość jest przeniesiona na poniedziałek. To dzień urodzin i imienin ks. Proboszcza. Zapraszamy w niedzielę 8 maja, na Mszę św. o godz. 15. 00, sprawowaną w jego intencji. A po Mszy św. ks. Proboszcz zaprasza na symboliczny cukierek.

Nasza parafia organizuje w dniach 17 – 19 czerwca trzydniową pielgrzymkę do Częstochowy, Oświęcimia, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowa (Sanktuarium Miłosierdzia Bożego). Koszt: 450 zł. Cena obejmuje noclegi, wyżywienie, bilety wstępu oraz ubezpieczenie. Przewodnikiem duchowym będzie ksiądz proboszcz Stanisław Kosiorowski.

W sobotę 14 maja organizujemy w naszej parafii festyn rodzinny. Już dziś ogłaszamy, aby zarezerwować sobie czas. Będzie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Chcemy spotkać się również przy stole. Stąd już dziś prosimy, aby pomyśleć o przegotowaniu domowych wypieków. Program festynu podamy w późniejszym terminie.

Za tydzień II niedziela miesiąca, zbiórka do puszek na remont naszego kościoła. Od ostatniej II niedzieli miesiąca kwietnia złożono kwotę : 7. 138 zł. (puszka z II niedzieli kwietnia: 4. 388 zł.; konto bankowe: 250 zł.; wpłaty w gotówce: 2. 500 zł). Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za szczodrość. Bóg zapłać.

Dziś zbiórka do puszek na Seminarium Duchowe.

W tym tygodniu w naszym kościele odbył się dwa pogrzeby śp. Anastazji Sztykiel lat 18 oraz śp. Edwarda Dąbrowskiego lat 79. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli !!!