W całym Kościele obchodzone jest dziś Święto Miłosierdzia Bożego. Niedziela Miłosierdzia, rozpoczynająca w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Jest to także święto patronalne Caritas. Dziękujemy naszemu zespołowi parafialnemu za jego posługę i życzymy Bożego błogosławieństwa na dalszą służbę ludziom najbardziej potrzebującym. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek przeznaczona na dzieła charytatywne Caritas w naszej diecezji.

Dziś o godzinie 19.30 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.

Jutro zapraszamy do naszej świątyni na film Dobry Łotr. Pokaz odbędzie się o godzinie. 19.15. Będziemy wdzięczni za drobną ofiarę na pokrycie kosztów projekcji.

W najbliższą sobotę, 30 kwietnia, zapraszamy na X Pielgrzymkę Żywego Różańca Diecezji Warszawsko – Praskiej do Siennicy. Wyjazd o godzinie 7.30. Autokar będzie podstawiony przy bramie kościelnej (ul. Równa). Prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.

Nasza parafia organizuje w dniach 17 – 19 czerwca trzydniową pielgrzymkę do Częstochowy, Oświęcimia, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowa (Sanktuarium Miłosierdzia Bożego). Koszt: 450 zł. Cena obejmuje noclegi, wyżywienie, bilety wstępu oraz ubezpieczenie. Przewodnikiem duchowym będzie ksiądz proboszcz Stanisław Kosiorowski.

Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje bezpłatną zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na pomoc misjom. Zużyty sprzęt RTV i AGD będzie można składać w kruchcie kościoła w środę, 27 kwietnia, od godziny 9.00 do godziny 10.00.

Za tydzień po Mszy świętej o godzinie 15. 00 spotkanie Kół Żywego Różańca.

Kochani, nasz parafianin, kleryk Przemysław Mateusz Winniak, syn Zbigniewa i Cecylii, który jest alumnem Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Warszawie, 14 maja br. ma przyjąć święcenia diakonatu. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.