Dzisiaj obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego. O godzinie 14.30 zapraszamy na nabożeństwo, podczas którego wspólnie odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz ponowimy akt oddania świata Bożemu Miłosierdziu. Niedziela Miłosierdzia rozpoczyna w Kościele Tydzień Miłosierdzia. To także święto patronalne Caritas. Dziękujemy naszemu zespołowi parafialnemu za jego posługę i życzymy Bożego błogosławieństwa na dalszą służbę ludziom najbardziej potrzebującym.

Dziś trzecia niedziela miesiąca. Podczas Mszy świętej o godzinie 12.30 błogosławieństwo jubilatów, którzy brali ślub w kwietniu. W kancelarii lub zakrystii przyjmujemy zgłoszenia na trzecią niedzielę maja.

W czwartek, 20 kwietnia, o godzinie 19.30 w salce na drugim piętrze odbędzie się spotkanie osób udających się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.

Siostry Uczennice Krzyża zapraszają w czwartek, 20 kwietnia, o godzinie19.30 do salki domu parafialnego na kolejne spotkanie w ramach Akademii Życia Chrześcijańskiego.

W dniach 20-23 kwietnia br. w Arkadach Kubickiego przy placu Zamkowym 4 w Warszawie odbędą się XXVIII Targi Wydawców Katolickich. Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC zaprasza na swoje stoisko. Można będzie spotkać się z autorami, nabyć ciekawe książki, wziąć udział w spotkaniu panelowym „POKONAJ DEPRESJĘ! Praktyczne sposoby na odnalezienie siły, zdrowia i harmonii duchowej” z lekarzem Izabelą Górczyńską i psychoterapeutą Robertem Rutkowskim. Więcej informacji na plakacie wywieszonym pod chórem.

Katolickie Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie serdecznie zaprasza w niedzielę, 23 kwietnia, o godzinie 16.00 na 12. Festiwal Chrześcijańskie Granie. Na jednej scenie pojawią się gwiazdy muzyki chrześcijańskiej i debiutanci. Wydarzenie ma charakter ewangelizacyjny. Więcej informacji na stronie internetowej: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

Kochani, z wielką radością informujemy, że dwaj nasi parafianie, diakon Przemysław Mateusz Winniak, syn Zbigniewa i Cecylii, alumn szóstego roku Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie, oraz diakon Michał Zalewski, syn Andrzeja i Marii, alumn szóstego roku Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu, 27 maja br. przyjmą święcenia prezbiteratu. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone pod chórem.

Za tydzień po Mszy świętej o godzinie 19.30 zapraszamy na kolejne spotkanie uwielbienia.

Dziś zbiórka do puszek na dalsze remonty naszego kościoła. Bóg zapłać za szczodrość Waszych serc

Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli!