Serdecznie zapraszamy, w każdą niedzielę Adwentu na modlitwę Akatystem ku czci Bogarodzicy. Początek o godz. 20.00. Niech ta modlitwa pomoże nam w głębszym przygotowaniu na przyjście Syna Bożego.

30 listopada, imieniny obchodzi ks. Andrzej Lelewski. Pamiętajmy w naszych modlitwach o solenizancie. Sposobnością do podziękowania i złożenia życzeń będzie Msza św. w przyszłą niedzielę o godz. 18. 30.

Od środy rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. Nowenna będzie kontynuowana codziennie po Mszy św. o godz. 18. 30

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Tradycyjne w pierwszy czwartek zapraszamy na Mszę św. hospicyjną o godz. 17.00. W I piątek dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy na Mszę św. pierwszopiątkową o godz. 17.00. Pół godziny przed nabożeństwem możliwość skorzystania z Sakramentu Spowiedzi. W sobotę zapraszamy na kolejny dzień „Modlitwa Miłości” z Maryją do Jezusa – droga przemiany serca i duszy. Początek o godz. 14.30.

Za tydzień po Mszy św. o godz. 15. 00 spotkanie Kół Żywego Różańca.

Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. Dzieci zapraszamy na roraty szczególnie we wtorki i piątki o godz. 17 00. Prosimy o przynoszenie lampionów.

Można nabywać opłatki do dzielenia się podczas wigilii. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na cele parafialne. Zachęcamy do nabywania opłatków przy świątyni na znak więzi wieczerzy wigilijnej ze stołem eucharystycznym.

Zapraszamy do Multikina Targówek przy ulicy Głębockiej 15 na film pt. „Fatima”. Projekcja filmu odbędzie się w dniu 9 grudnia 2021r. o godz. 19.00. Bilety można zakupić u nas w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w cenie 15 zł.  

Czas Adwentu jest okazją do wsparcia ubogich. Zapraszamy do zrobienia paczki dla ubogich rodzin.  Z góry dziękujemy za życzliwość i szczodre serce. Paczki można składać w kancelarii lub zakrystii.

Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego, gdzie możemy nabyć „OREMUSA”, kalendarz na Rok 2022, świece wigilijne, dewocjonalia, ale też ciasteczka św. Bernadetty, można teżnabyć zdrowe produkty na jesień: miody i soki. Zostały też przygotowane zestawy Mikołajkowe oraz prezenty pod choinkę. Ofiara zostanie przeznaczona na potrzeby kościoła.

Chętnych zapraszamy do Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone pod chórem.

Na cały nadchodzący tydzień niech Wam Bóg błogosławi