Dziś III niedziela miesiąca. Podczas Mszy św. o godz. 12. 30 błogosławieństwo jubilatów, którzy ślubowali we wrześniu.

Dziś po raz 16 odbędzie się Narodowy Marsz Życia i Rodziny pod hasłem „Tato – bądź, prowadź, chroń” o godz. 11.30 wyruszy z Placu Zamkowego w Warszawie.

Zapraszamy dziś do naszego kościoła o godz. 13. 30 na koncert patriotyczny  „Serce dla Ciebie Polsko”. Organizatorem koncertu jest Rada i Zarząd Dzielnicy Praga-Północ.

W czwartek spotkanie scholii dziecięcej o godz. 16. 30. Zapraszamy dzieci, które śpiewały i które chcą od tego roku dołączyć, by śpiewać podczas liturgii. Zaprasza s. Lidia.

Wszystkich chętnych chłopców, tych młodszych, a także starszych, którzy chcieliby pełnić służbę przy Chrystusowym Ołtarzu jako ministranci, zapraszamy na spotkania w soboty o godz. 10. 00.

Prowadzimy zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla młodzieży szkół średnich oraz z 7 i 8 klasy szkoły podstawowej. Zapisy w kancelarii parafialnej i zakrystii do końca września. Pierwsze spotkanie odbędzie się 30 września o godz. 19.00 w salce na parterze.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej wspólnocie parafialnej s. Nullę ze Zgromadzenia Sióstr Uczennic Krzyża, która podzieli się świadectwem uzdrowienia za wstawiennictwem bł. kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Za tydzień po Mszy św. o godz. 19.30 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.

Organizujemy przygotowanie dorosłych, powyżej 7 roku życia, do przyjęcia Sakramentu Chrztu. Zapisy u s. Lidii lub w kancelarii.

Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC zaprasza na spotkania z Autorami poczytnych książek w ramach XXVI Targów Katolickich w dniach 23 – 26 września br. Stoisko namiotowe w ogrodach Zamku (przed Arkadami). Szczegóły na plakacie przed kościołem.

Informacja dla tych, którzy się zapisali na pielgrzymkę Kalisz, Licheń w dniach 2 – 3 października. Autokar będzie podstawiony przy ulicy Równej. Wyjazd o godz. 7.00.

Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego, gdzie możemy nabyć „OREMUSA”, dewocjonalia, ale też ciasteczka św. Bernadetty. Ofiary ze sprzedaży są przeznaczone na potrzeby Kościoła.

Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone pod chórem.

Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i opieki Matki Najświętszej dziś i zawsze !