Dziś obchodzimy ustanowioną przez papieża Franciszka Niedzielę Słowa Bożego. Z tej okazji szczególnie zachęcamy do czytania Pisma Świętego w rodzinach.

Dziś po Mszy św. o godz. 12.30 wysłuchamy koncertu w wykonaniu chóru „Surma” działającego przy Miejskich Zakładach Autobusowych w Warszawie.

Dziś o godz. 19.30 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia

W środę podczas Mszy św. wieczornej ks. Bp Ordynariusz Romuald Kamiński udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Jutro o godz. 19. 30 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców oraz świadków

W czwartek wspomnienie liturgiczne bł. Jerzego Matulewicza Odnowiciela Zgromadzenia Księży Marianów i Założyciela Sióstr Eucharystek. Trwamy na Nowennie przed Jego wspomnieniem, którą odmawiamy po mszy św. wieczornej.

W tym roku nie ma tradycyjnej kolędy. W miejsce tzw. „kolędy” odprawiamy Msze św. dla mieszkańców poszczególnych ulic. A więc zapraszamy rodziny na Mszę św. o godz. 18.30. Po Mszy św. błogosławieństwo rodzin.

W poniedziałek, 24 stycznia – ul. Szwedzka

We wtorek, 25 stycznia – ul. Środkowa numery nieparzyste

W czwartek, 27 stycznia – ul. Środkowa numery parzyste

W piątek, 28 stycznia – ul. Wileńska numery nieparzyste

Zakończenie Mszy św. „kolędowej” w sobotę, 29 stycznia – ul. Wileńska numery parzyste

Wspólnota Przymierze Małżeństw zaprasza na rekolekcje dla małżonków, które odbędą się w Sanktuarium na Siekierkach w dniach 29 – 30 stycznia. Szczegóły na plakacie pod chórem

Zbliża się Uroczystość odpustowa Matki Bożej z Lourdes, która przypada 11 lutego. Już dziś zapraszamy do składania intencji, które będziemy polecać podczas poprzedzającej odpust dziewięciodniowej nowenny..

Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone pod chórem.

Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli !!!